ارائه راهکارهای امنیت سایبری در جیتکس ۲۰۲۲
اختصاصی افتانا
کد مطلب: 19385
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰
 
شرکت Bulwark Technologies قصد دارد در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ دبی راهکارهای امنیتی در فضای مجازی را برای شرکت‌ها ارائه کند.
ارائه راهکارهای امنیت سایبری در جیتکس ۲۰۲۲
 
 
Share/Save/Bookmark
شرکت Bulwark Technologies قصد دارد در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ دبی راهکارهای امنیتی در فضای مجازی را برای شرکت‌ها ارائه کند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات) به نقل از ITP، شرکت Bulwark Technologies، شرکتی فعال در حوزه امنیت سایبری با بیش از ۷۰۰ شریک در مناطق منا و هند، خود را برای شرکت در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ دبی آماده می‌کند.

Bulwark در Gitex ۲۰۲۲ اهمیت ایجاد یک زیرساخت امنیتی قوی و یکپارچه در منطقه را تکرار خواهد کرد و قرار است راه حل‌های امنیتی end-to-end و استراتژی‌های توزیع مشتری‌محور خود را ارائه کند.

این شرکت همچنین محصولات و راه حل‌هایی در جهت امنیت ایمیل سازمانی، طبقه‌بندی داده‌ها، مدیریت وصله، پیشگیری از نقطه پایانی (Endpoint)، شناسایی و پاسخ، پلتفرم مدیریت هشدارها و اعلان‌ها، درایوهای فلش رمزگذاری‌شده ایمن را به نمایش خواهد گذاشت. دیسک‌های سخت، مدیریت دستگاه تلفن همراه (MDM)، رفتار کاربر و راه‌حل‌های پیشگیری از تهدیدات درونی از جمله موارد دیگر هستند که Bulwark قرار است در نمایشگاه امسال جیتکس از آن‌ها صحبت کند.

خوزه توماس مناچری، مدیرعامل Bulwark می‌گوید: برای جیتکس، جایی که ما بیش از یک دهه است در آن حضور داریم، از یک رویکرد دو وجهی استفاده می‌کنیم. ما نه تنها فناوری‌های بهینه را در این منطقه به نمایش می‌گذاریم، بلکه فناوری‌های جدیدی را معرفی می‌کنیم که برای سهولت استفاده از آن‌ها در سراسر جهان شتاب بیشتری می‌گیرند. رویکرد ما در سال جاری مبتنی بر تقاضای قوی در بازار توزیع امنیت بوده است.

Bulwark دارای شبکه‌ای بیش از ۷۵۰ فروشنده در سرتاسر مناطق امارات متحده عربی، عربستان سعودی، قطر، عمان، بحرین و کویت، مصر، لبنان و اردن است. این شرکت همچنین فعالیت‌های خود را در KSA و شبه قاره هند با دفاتر در بنگلور، هند و ریاض گسترش داده است.
مرجع : ITP