دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ , 4 Mar 2024
جالب است ۰
تیک ‌تاک با کپی کردن یک قابلیت از رقیب جدید خود، BeReal قصد دارد تا آن را از گود رقابت خارج کند.
منبع : خبرگزاری ايسنا
تیک ‌تاک با کپی کردن یک قابلیت از رقیب جدید خود، BeReal قصد دارد تا آن را از گود رقابت خارج کند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، سرویس ویدیوی کوتاه تیک ‌تاک قابلیتی را رونمایی کرد که از کاربران می‌خواهد هر روز در لحظات اتفاقی، تصاویر و ویدئوهایی از خود ارسال کنند.

این قابلیت که «حالا تیک ‌تاک» (TikTok Now) نام دارد، موفقیت پلتفرم شبکه اجتماعی «بی‌ریل» (Be Real) را دنبال کرده که هر روز به کاربران دو دقیقه فرصت می‌دهد تا تصاویری از خودشان را ارسال کنند. اپلیکیشن بی‌ریل که در سال ۲۰۲۰ شروع به کار کرد، طراحی ساده‌ای دارد و ماهیت بی‌تکلف آن، کاربرانی را که به دنبال جایگزین جدیدی برای شبکه‌های اجتماعی مرسوم هستند به خود جذب کرده است. این اپلیکیشن که بین نسل جوان طرفدار پیدا کرده است، طی ماه‌های اخیر بیشتر محبوب شده است و اکنون در جایگاه محبوب‌ترین اپلیکیشن فروشگاه اپ استور اپل قرار گرفته است و در طول اکثر اوقات تابستان، در میان ۱۰ اپلیکیشن محبوب اپ استور جای گرفت.

تیک‌ تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است، علاوه بر تصاویر فوری، قابلیت ارسال ویدیوی ۱۰ ثانیه‌ای را هم اضافه کرده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این شرکت در یک پست بلاگ اعلام کرد تیک تاک اکنون شما و دوستانتان را دعوت می‌کند تصویر آنچه که در لحظه، سرگرم انجام آن هستند را با استفاده از دوربین جلو و عقب دستگاه خود، ثبت کنید.

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی به نام "کاندید چلنجز" (Candid Challenges) است که شباهت چشمگیری به اپلیکیشن بی‌ریل (BeReal) دارد و به نظر می‌رسد از این برنامه محبوب، کپی‌برداری شده است. الساندرو پالوسی، طراح برنامه و افشاگر معروف، در توییتر اسکرین‌شاتی ارسال و اعلام کرد اینستاگرام در حال تست قابلیتی است که تقریبا مشابه بی‌ریل به نظر می‌رسد.
کد مطلب : 19536
https://aftana.ir/vdcd9k0f.yt0ns6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی