نظرسنجی درون گروهی به واتس‌اپ اضافه می‌شود
کد مطلب: 19561
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰
 
واتس‌اپ که به تازگی نهایت تلاش خود را می‌کند تا رضایت کاربران را جلب کند، حالا قصد ارائه قابلیت نظرسنجی درون گروهی در واتس‌اپ را دارد.
نظرسنجی درون گروهی به واتس‌اپ اضافه می‌شود
 
 
Share/Save/Bookmark
واتس‌اپ که به تازگی نهایت تلاش خود را می‌کند تا رضایت کاربران را جلب کند، حالا قصد ارائه قابلیت نظرسنجی درون گروهی در واتس‌اپ را دارد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، پیام‌رسان واتس‌اپ در مدت اخیر شاهد به‌روزرسانی‌های بزرگی بوده و قابلیت‌های جدید بسیاری دریافت کرده است. حال قرار است شاهد اضافه شدن قابلیت نظرسنجی گروهی در واتس‌اپ باشیم.

اینکه چقدر قابلیت نظرسنجی گروهی در واتس‌اپ می‌تواند موثر باشد یا چقدر شبیه به قابلیت مشابه در تلگرام باشد، مشخص نیست و باید منتظر اضافه شدن این ویژگی در واتس‌اپ باشیم. اما در هر حال واتس‌اپ تمام تلاش خود را بکار گرفته تا هر چند وقت یکبار ویژگی‌های جدید را آزمایش کند تا از رقیبان بزرگ خود عقب نباشد.


اکنون قابلیت نظرسنجی (که اولین بار در ماه آوریل مشاهده شد) برای این پیام رسان محبوب عرضه شده و به نظر می‌رسد که هر چه بگذرد واتس‌اپ قابلیت‌های بیشتر و بهتری اضافه می‌کند.

اولین بررسی‌های انجام شده درباره کم و کیف این قابلیت جدید، رابط کاربری ایجاد نظرسنجی را نشان می‌دهد که به شما این امکان را می‌دهد که یک سوال ارسال کنید و همچنین تا ۱۲ گزینه برای پاسخ ارائه دهید.

این ویژگی در آخرین نسخه بتای واتس اپ ۲.۲۲.۲۰.۱۱ برای اندروید مشاهده شد، البته نباید تصور کنید که همین حالت و قالب در نسخه نهایی نیز برای دیگران منتشر خواهد شد و ممکن است تغییراتی را شاهد باشیم.


همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، ویژگی جدیدی در منو قرار دارد که گزینه‌های اشتراک‌گذاری دیگری نیز در خود دارد. وبسایت WABetaInfo گفته که احتمالا همین ویژگی در به‌روزرسانی آینده برای واتس‌اپ Desktop Beta و واتس‌اپ برای iOS نیز در دسترس خواهد بود. بنابراین، اگر مشتاقانه منتظر این ویژگی هستید، خبر خوب این است که احتمالا به زودی امکان استفاده آن در گوشی‌های خود را خواهید داشت.

واتس‌اپ در حال حاضر در حال آماده سازی یک ویژگی جدید نسبتاً جالب دیگر است. هدف این است که بتوان یادداشت‌های صوتی را در بخش وضعیت اضافه کرد. هدف واتس‌اپ این است که به کاربران اجازه دهد یادداشت‌های صوتی را به عنوان وضعیت پست کنند.

واتس اپ با یک نوآوری دیگر برای برنامه خود ادامه خواهد داد. اپلیکیشن پیام رسان آنلاین به تازگی قابلیت جدیدی را به کاتالوگ خود اضافه کرده است که به شما امکان می‌دهد با ایموجی‌های جدید به پیام‌ها واکنش نشان دهید و همچنین به زودی امکان حذف پیام‌های بسیار قدیمی در واتس اپ وجود خواهد داشت.
مرجع : تکراتو