اولین توییت ویرایش شده توییتر منتشر شد
کد مطلب: 19602
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
 
توییتر که مدتی است صحبت از امکان ویرایش توییت را سر زبان‌ها انداخته، بالاخره اولین توییت ویرایش شده را در این پلتفرم منتشر کرد.
اولین توییت ویرایش شده توییتر منتشر شد
 
 
Share/Save/Bookmark
توییتر که مدتی است صحبت از امکان ویرایش توییت را سر زبان‌ها انداخته، بالاخره اولین توییت ویرایش شده را در این پلتفرم منتشر کرد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، تقریبا برای چندین سال است که کاربران توییتر به دنبال راهی برای ویرایش توییت‌های خود هستند و این قابلیت تاکنون بارها از این شبکه اجتماعی درخواست شده است. در حالی که تاکنون شایعات و گزارش‌های بسیار زیادی درباره این ویژگی منتشر شده، اما دکمه ویرایش توییت هنوز به‌صورت رسمی در دسترس قرار نگرفته است. حالا به‌نظر می‌رسد زمان معرفی آن نزدیک باشد، زیرا حساب Twitter Blue اولین توییت ویرایش شده این پلتفرم را به‌تازگی ارسال کرده است.

در توییت ارسال شده توسط حساب توییتر آبی، به سادگی نوشته شده که «این یک تست برای اطمینان از نحوه عملکرد دکمه ویرایش است». با این حال، هرچند در توییت اصلی چنین چیزی قابل مشاهده نیست، اما در پیوند به اشتراک گذاشته شده توسط XDA-Developers، وجود عبارت «Last edited»، ویرایش شدن این توییت را نشان می‌دهد. در واقع این پیغام نشان می‌دهد که یک توییت آخرین بار در چه تاریخ و زمانی ویرایش شده است. همچنین در این گزارش اشاره شده که با کلیک روی پیغام، کاربران می‌توانند جزئیات بیشتری مانند نحوه ویرایش توییت را مشاهده کنند.


هرچند دکمه ویرایش توییت برای کاربران فعال و قدیمی این شبکه اجتماعی بسیار هیجان‌انگیز و مهم خواهد بود، اما توییتر قبلا اعلام کرده که این ویژگی به‌صورت کاملا انحصاری برای مشترکان سرویس Twitter Blue فعال خواهد شد. کاربران با خرید اشتراک این سرویس، به برخی ویژگی‌ها و قابلیت‌های اضافی توییتر مانند امکان لغو توییت‌ها، مقاله‌های بدون تبلیغات، پوشه‌های بوک‌مارک و موارد دیگری دسترسی پیدا خواهند کرد.

تاکنون گزارش‌های زیاد دیگری درباره دکمه ویرایش توییت منتشر شده است. اولین بار در فروردین ماه سال جاری گفته شده بود که این قابلیت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و پس از آن گزارش‌هایی درباره تاریخچه توییت‌های ویرایش شده و وجود زمان محدود برای ویرایش نیز منتشر شده بود.
مرجع : دیجیاتو