انانیموس سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا را هک کرد
کد مطلب: 19606
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰
 
گروه هکری انانیموس در توییتر رسمی خود اعلام کد که سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا را هک کرده است.
انانیموس سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا را هک کرد
 
 
Share/Save/Bookmark
گروه هکری انانیموس در توییتر رسمی خود اعلام کد که سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا را هک کرده است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا هک شد و پیامی در رابطه با ناآرامی‌های اخیر برای مشترکان آن ارسال شده است. اکانت توییتری این سرویس هک را تایید و گروه هکری انانیموس نیز مسئولیت آن را پذیرفته است.

این شرکت نیز توییتی را منتشر و هک را تایید کرد: سرویس پوش‌نوتیفیکیشن نجوا، امروز شنبه، ۹ مهر ماه هدف رخنه امنیتی قرار گرفته و هک شده است. در حال حاضر تیم نجوا تمام سرویس‌های خود را متوقف کرده و در تلاش برای بازیابی سرویس است.


گروه هکری انانیموس نیز با انتشار توییت و تصاویری از نوتیفیکیشن‌های ارسال شده برای مشترکین نجوا، مسئولیت این هک را پذیرفت.


گفتنی است شرکت نجوا در زمینه پوش نوتیفیکیشن موبایل، وب و ایمیل مارکتینگ فعالیت کرده و یکی از پرطرفدارترین سرویس‌ها در این زمینه است.

بیش از ۸ هزار وبسایت و اپلیکیشن تاکنون از خدمات این شرکت استفاده کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به کارگزاری آگاه، فارابی، فروشگاه مدیسه، سینماتیکت و خبرگزاری‌هایی همچون فارس، مهر و تسنیم اشاره کرد.

نجوا در واقع ارائه‌دهنده خدمات ریتنشن مارکتینگ است که صاحبان وب‌سایت یا کسب‌وکار آنلاین با استفاده از سرویس‌های پوش نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ می‌توانند کاربران خود را به وب‌سایت بازگردانند و با تعامل مناسب از آن‌ها مشتریان همیشگی بسازند.

پوش‌ نوتیفیکیشن پیامی شبیه به پیام کوتاه است که می‌تواند شامل عکس، تیتر و متن کوتاهی باشد که برای کاربران کسب‌وکارها ارسال می‌شود و آن‌ها را به وب‌سایت یا اپلیکیشن‌شان باز می‌گرداند. نوتیفیکیشن‌ها یک ابزار مستقیم ارسال پیام به کاربر هستند و بدون نیاز به باز بودن وب‌سایت یا اپلیکیشن، روی دستگاه کاربر باز می‌شوند.
مرجع : دیجیاتو