اکانت پریمیوم تلگرام نصف قیمت شد
کد مطلب: 19623
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰
 
تلگرام برای جذب کاربران در بزرگترین بازار این پیام رسان، هزینه اشتراک ماهانه برای کاربران پولی خود در هند را نصف کرد.
اکانت پریمیوم تلگرام نصف قیمت شد
 
 
Share/Save/Bookmark
تلگرام برای جذب کاربران در بزرگترین بازار این پیام رسان، هزینه اشتراک ماهانه برای کاربران پولی خود در هند را نصف کرد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، تلگرام در پیامی به کاربرانش در هند اعلام کرد اشتراک خدمات پولی خود در این کشور را با تخفیف عرضه می کند. اشتراک ماهانه تلگرام، اکنون ۱۷۹ روپیه (۲.۲ دلار) قیمت دارد که کمتر از نصف هزینه قبلی ۴۶۹ روپیه (۵.۷۴ دلار) است. هزینه اشتراک ماهانه سرویس پولی تلگرام پریمیوم در بازارهای دیگر، بین ۴.۹۹ تا شش دلار است.

کاربرانی که این پیام را دریافت نکرده‌اند هم قیمت جدید را در بخش تنظیمات اپلیکیشن مشاهده کرده‌اند.

هند یکی از بزرگترین بازارهای تلگرام است. این اپلیکیشن پیام‌رسان بیش از ۱۲۰ میلیون کاربر ماهانه فعال در این کشور دارد و به این ترتیب، پس از واتس‌اپ، دومین پیام‌رسان محبوب در هند به شمار می‌رود که بیش از نیم میلیارد کاربر در این کشور آسیای جنوبی دارد.

تلگرام که در سطح جهانی، بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، سرویس پولی خود را ژوئن امسال با هدف بهبود فاینانس و تداوم فراهم کردن خدمات رایگانش، راه‌اندازی کرد. مشترکان این سرویس به امکانات مختلفی شامل امکان دنبال کردن هزار کانال، ارسال فایل‌های بزرگ‌تر و سرعت دانلود سریع‌تر دسترسی پیدا می‌کنند.

بر اساس گزارش وب‌سایت تِک کرانچ، تلگرام با این اقدام، به جمع شرکت‌های فناوری پیوست که خدماتشان را با هزینه پایین‌تری در بازار هند عرضه می‌کنند. هزینه اشتراک ماهانه اپلیکیشن موزیک اپل در هند، ۱.۲ دلار است و هزینه خدمات نتفلیکس از ۱.۸۳ دلار شروع می‌شود.
مرجع : خبرگزاری ايسنا