جیتکس ۲۰۲۲ با حضور بزرگان فناوری آغاز به کار کرد

19 مهر 1401 ساعت 15:36

نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ اولین روز کاری خود را پشت سر گذاشت و بسیاری از بزرگان فناوری جهان در این روز از تازه‌های خود رونمایی کردند.


نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ اولین روز کاری خود را پشت سر گذاشت و بسیاری از بزرگان فناوری جهان در این روز از تازه‌های خود رونمایی کردند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، نمایشگاه Gitex 2022 از روز گذشته (۱۸ مهر) آغاز به کار کرد و تا ۲۲ مهر فعالیت خود را ادامه خواهد داد که طی برگزاری آن بینندگان و پیشگامان تکنولوژی در دبی حاضر می‌شوند تا شاهد فناوری‌های دست اولی باشند که از نسل‌ها و نوآوری‌های تغییردهنده جهان الهام گرفته‌اند.

در اولین روز فعالیت این نمایشگاه هم اتفاقات زیادی افتاد که به مرور این اتفاقات می‌پردازیم.

سهولت در حمل و نقل هوشمند Shipsy
شرکت Shipsy، پلتفرم مدیریت لجستیک هوشمند جهانی مبتنی بر SaaS خود را ارائه کرد و نشان داد که چگونه رهبران زنجیره تأمین در سراسر جهان می‌توانند از این فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی برای کاهش هزینه‌های عملیاتی، افزایش بهره‌وری مشتری و حمل و نقل بهتر از این پلتفرم بهره ببرند.

این پلتفرم مجهز به هوش مصنوعی به فروشندگان پایینی زنجیره تأمین و کسب‌وکارهای فعال در حوزه تجارت الکترونیک کمک می‌کند تا بسیاری از هزینه‌ها را برای ارائه محصولات و خدمات به مشتریان کاهش دهند.

ارائه گزارش اکوسیستم Crypto Oasis در اجلاس آینده بلاک‌چین
تمرکز اصلی جیتکس ۲۰۲۲ روی اقتصاد دیجیتال غیر متمرکز، بلاک‌چین و رمزارزهاست که کشورهای زیادی هم با این مسئله درگیر شده‌اند و اجلاس آینده بلاک‌چین که در روز اول نمایشگاه جیتکس برگزار شد، فرصتی مناسب بود تا این مبحث به طور کامل بررسی و گزارشی درباره اکوسیستم Crypto Oasis ارائه شود.

این گزارش یک نمای کلی از بازار ارزهای دیجیتال در امارات ارائه می دهد. این مطالعه بر اساس گفت‌وگو با بیش از ۱۴۰۰ سازمان فعال در امارات متحده عربی و کار در فضای رمزنگاری انجام است که ۶۵ درصد از آن‌ها سازمان‌های بلاک‌چین بومی و ۳۵ درصد سازمان‌های غیر بومی بلاک‌چین هستند.

در حال حاضر، بیش از ۷ هزار سازمان در امارات متحده عربی در حوزه کریپتو کار می‌کنند. در حالی که ما می‌دانیم امارات در بخش ارزهای دیجیتال به خوبی عمل می‌کند، این گزارش رشد در منطقه را با پشتوانه داده‌ها و اطلاعاتی مانند افرادی که در اکوسیستم کریپتو هستند، در این فضا چه می‌کنند و چگونه رشد کرده‌اند، تأیید می‌کند.

Mamo تأییدیه مرکز مالی بین‌المللی دبی را دریافت کرد
در اولین روز برگزاری نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ شرکت Mamo، پلتفرم خدمات مالی و فین‌تک در مارات برای شرکت‌های کوچک و متوسط، از مرکز مالی بین‌المللی دبی (DIFC)، مرکز مالی جهانی پیشرو در خاورمیانه و آفریقا را دریافت کرد.

برگزاری روز فناوری ایران در دبی
رویداد «روز فناوری ایران» در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ برگزار شد و مدیران همراه اول از برنامه‌هایشان برای آینده با شعار «چشم‌انداز آینده دیجیتال» (Digital Future in Perspective)سخنرانی کردند.


کد مطلب: 19670

آدرس مطلب: https://www.aftana.ir/fa/doc/news/19670/جیتکس-۲۰۲۲-حضور-بزرگان-فناوری-آغاز-کار

افتانا
  https://www.aftana.ir