در آذرماه برگزار می‌شود
نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور در دانشگاه شریف
کد مطلب: 19898
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰
 
دانشگاه شریف از برگزاری نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور در تاریخ ۲۴ آذرماه خبر داد.
نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور در دانشگاه شریف
 
 
Share/Save/Bookmark
دانشگاه صنعتی شریف: دانشگاه شریف از برگزاری نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور در تاریخ ۲۴ آذرماه خبر داد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور IT WEEKEND 9 توسط گروه فناوری اطلاعات شریف «Sharif ICT Group» با همکاری و حمایت دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار خواهد شد.

این رویداد با هدف انتقال تجربه و ارائه داستان‌های موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، بررسی چالش‌های پیش روی استارت‌آپ‌ها و ایجاد انگیزه برای راه‌اندازی کسب کارهای نوین و خلاقانه و بررسی دلایل عدم موفقیت در کسب‌وکارهای نوپا روز ۲۴ آذرماه سال ۱۴۰۱ در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

جشنواره فناوری اطلاعات، رویدادی یک روزه است که در آن افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان موفقیت و شکست‌های خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه برای مخاطبین به اشتراک می‌گذارند.

سخنرانی‌ها در ITWeekend الهام گرفته از سخنرانی‌های کنفرانس‌های TED انجام می‌شود و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ‌های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدئو و شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته می‌شوند.

شایان ذکر است هشت دوره پیشین این رویداد با سخنرانی حدود ۱۰۰ نفر از نخبگان و افراد برجسته حوزه فناوری اطلاعات و حضور پرشور علاقه‌مندان به این حوزه در سال‌های ۱۳۹۵ تاکنون برگزار شده است.

یکی از اهداف اصلی در ITWeekend این است که پس از برگزاری چندین دوره از این رویداد مجموعه ارزشمندی از سخنرانی‌های بزرگان حوزه فناوری اطلاعات را جمع‌آوری کند. تاکنون با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از نخبگان و افراد سرشناس در این رویداد تا حدود زیادی به این هدف دست پیدا کرده است.

همچنین در حاشیه این رویداد پنل‌های تخصصی استارت‌آپ‌های موفق و شکست خورده برگزار می‌گردد.

گفتنی‌است ثبت نام در این رویداد آغاز شده و تا ۱۵ آذرماه ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام به وب‌سایت جشنواره مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱ با دبیرخانه رویداد تماس بگیرند.
مرجع : دانشگاه صنعتی شریف