پیوستن هکر مشهور به تیم ایلان ماسک در توییتر
کد مطلب: 19925
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
 
جورج هاتز که قبلاً پیشنهاد ماسک برای پیوستن به تسلا را رد کرده بود، حالا پذیرفته که به توییتر در بهینه‌سازی قابلیت‌های آن کمک کند.
پیوستن هکر مشهور به تیم ایلان ماسک در توییتر
 
 
Share/Save/Bookmark
دیجیاتو: جورج هاتز که قبلاً پیشنهاد ماسک برای پیوستن به تسلا را رد کرده بود، حالا پذیرفته که به توییتر در بهینه‌سازی قابلیت‌های آن کمک کند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، جورج هاتز، هکر مشهور آیفون که در گذشته مدعی شده بود پیشنهاد استخدام تسلا را رد کرده، حالا می‌گوید برای یک کارآموزی ۱۲ هفته‌ای در توییتر پذیرفته شده است. او مدعی است طبق صحبتی که با ایلان ماسک داشته، قرار است مشکل قابلیت جستجو و پاپ‌آپ لاگین را که مانع از گشت‌و‌گذار بدون اکانت در این شبکه اجتماعی می‌شود، برطرف کند.

هاتز ابتدا در توییتی از سیاست جدید ایلان ماسک برای سخت‌گیری نسبت به کارمندان توییتر استقبال کرد. او گفت چنین رویکردهایی است که باعث به وجود ‌آمدن محصولات شگفت‌انگیز می‌شود و خودش هم حاضر است طی ۱۲ هفته با این شرکت همکاری کند. ماسک در پاسخ پذیرفت که با او حرف بزند.

این هکر مشهور در ادامه اعلام کرد که قرار است کار در توییتر را شروع کند و تمرکز خود را روی بخش جستجو بگذارد. او قرار است تغییراتی ایجاد کند تا مؤلفه‌های جستجوی پیشرفته راحت‌تر در دسترس قرار بگیرند. به علاوه، تأکید بر جستجو روی کلمات دقیق کنار گذاشته می‌شود.

این مهندس ۳۳ ساله همچنین در توییت دیگری اعلام کرد که پاپ‌آپ غیرقابل بستن را که از کاربر می‌خواهد به توییتر وارد شود، حذف خواهد شد. او می‌گوید حتی اگر فقط بتواند مشکل پاپ‌آپ را برطرف کند، باز هم تلاش خود را موفقیت‌آمیز تلقی خواهد کرد: این اتفاق من را یاد آن آدمی می‌اندازد که در اپل استخدام شد، سرویس کیف پول را تغییر داد تا کارت‌های پرواز منقضی‌شده به طور خودکار حذف شوند و یک هفته بعد از شرکت بیرون آمد.

بلومبرگ در سال ۲۰۱۵ در گزارشی مدعی شد که هاتز قرار بود برای کار به تسلا برود، اما ماسک چندین بار شرایط قرارداد را تغییر داد و باعث انصراف او از این همکاری شد. این چهره جنجالی بعداً در پاسخ به ماسک نوشته بود: دیگر دنبال کار نیستم. وقتی Mobileye را نابود کردم، خبرتان می‌کنم.

Mobileye شرکتی بود که تا پیش از سال ۲۰۱۶ فناوری مورد استفاده در سیستم Autopilot تسلا را تأمین می‌کرد.

خبر استخدام جورج هاتز در شرایطی اعلام شده که پیش‌تر ایلان ماسک پس از اخراج عده دیگری از کارمندان اعلام کرده که آماده جذب نیروهای جدید است. این شرکت از زمان ورود مالک جدید بسیاری از کارمندان خود را اخراج کرده یا آنها را از دست داده است.
مرجع : دیجیاتو