دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ , 29 May 2023
جالب است ۰
در مجمع سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از نخستین دوره کتاب سال سازمان نصر تهران رونمایی شد.
اختصاصی افتانا: در مجمع سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از نخستین دوره کتاب سال سازمان نصر تهران رونمایی شد.

به گزارش افتانا، روز گذشته ۲۹ آذرماه ۱۴۰۱ از نخستین دوره کتاب سال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با حضور اعضای صنف و گردآورندگان آن، رونمایی شد.

نخستین دوره کتاب سال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، کوششی است برای ایجاد یک ارتباط دوسویه میان اهالی این صنف و سازمانی که به آن‌ها تعلق دارد. در این کتاب طی گفت‌وگو با فعالان دوره اخیر و ادوار مختلف صنف از تلاش سال و سالیان گذشته این سازمان و فرصت‌ها و چالش‌های صنف و سازمان سخن به میان آمده‌است.

درج تعرفه‌های فنی و مهندسی در این کتاب، آن را تبدیل به یک مرجع کامل و دقیق برای فعالان صنفی کرد تا امکان دسترسی آسان، یکجا و سریع به این موضوع در اختیار ذی‌نفعان باشد؛ چرا که با کمک این تعرفه‌ها می‌توان از سرمایه‌گذاری در‌ جاهایی که منجر به اتلاف منابع مالی می‌شود، جلوگیری کرد. گردآوری و انتشار کامل تعرفه‌ها در یک کتاب و به‌روزرسانی سالیانه آن در همین قالب، می‌تواند در کاهش هزینه زمان و افزایش تصمیم‌گیری‌‌های بهتر که در آغاز و پیشبرد هر پروژه‌ای دارای اهمیت است نقش بزرگی ایفا کند.

در بخش دیگری با عنوان گزارش عملکرد، آمار دقیق، به‌روز و شفافی از فعالیت‌ها، برنامه‌ها و اقدامات سازمان ارائه شده تا برآورد وضعیت تلاش‌های صورت‌گرفته و اهداف پیش رو ملموس‌تر شود.

این کتاب با مشارکت هلدینگ رسانه‌ای دیده‌بان تهیه و تدوین شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب با دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با شماره ۰۲۱۸۸۷۳۴۴۹۹ تماس بگیرند.
کد مطلب : 20116
https://aftana.ir/vdcjmve8.uqeyvzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی