دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ , 4 Dec 2023
جالب است ۰
واتس‌اپ قابلیت «پیام به خود»، قابلیت شبیه پیام‌های ذخیره شده تلگرام را در به‌روزرسانی جدید در اختیار تمامی کاربران خود قرار داد.
منبع : دیجیاتو
دیجیاتو: واتس‌اپ قابلیت «پیام به خود»، قابلیت شبیه پیام‌های ذخیره شده تلگرام را در به‌روزرسانی جدید در اختیار تمامی کاربران خود قرار داد.

به گزارش افتانا، مدت‌ها بود که می‌دانستیم واتس‌اپ روی قابلیتی مانند پیام‌های ذخیره شده تلگرام کار می‌کند که امکان چت با خود را ساده‌تر می‌کند. این قابلیت که «Message Yourself» یا «پیام به خود» نام دارد، حالا در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در واتس‌اپ می‌توانید بدون این قابلیت و با روش‌های دیگری هم برای خودتان پیام ارسال کنید، اما ویژگی جدید این کار را بسیار ساده‌تر می‌کند.

در جدیدترین به‌روزرسانی واتس‌اپ حالا قابلیت Message Yourself وجود دارد که با انتخاب آن، اسم حساب کاربری‌تان با یک You روبه‌روی آن به نمایش گذاشته می‌شود. شما می‌توانید مانند Saved Messages تلگرام با آن کار کنید. با این ویژگی امکان گفت‌وگو با خودتان وجود دارد و می‌توانید در دستگاه‌های مختلف به آن دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از این ویژگی، باید به منویی بروید که مخاطبین را برای چت انتخاب می‌کنید. در بالای این لیست نام شما با عبارت You به چشم می‌خورد و با انتخاب آن می‌توانید شروع به گفت‌وگو با خودتان کنید. اگر در بالای لیست مخاطبین این حساب وجود نداشت، با جستجوی You می‌توانید آن را پیدا کنید.

این قابلیت در جدیدترین نسخه واتس‌اپ وجود دارد و همانطور که گفتیم، هر پیامی که در این قسمت ارسال شود، در سایر دستگاه‌ها هم قابل دسترسی است. بنابراین اگر لینکی برای خودتان روی گوشی یا سیستم ارسال کنید، در دستگاه دوم می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.
کد مطلب : 20289
https://aftana.ir/vdcaounu.49nwa15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی