یک خرید اینترنتی ایمن با کارت مجازی بانک پاسارگاد
کد مطلب: 2851
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۱۵
 
هدف اصلی این کارت، افزایش امنیت مشتریان در خریدهای اینترنتی است و دارندگان این کارت می‌توانند از کلیه درگاه‌های اینترنتی عضو شبکه شتاب خرید کنند.
یک خرید اینترنتی ایمن با کارت مجازی بانک پاسارگاد
 
 
Share/Save/Bookmark
کارت مجازی (Virtual Card) بانک پاسارگاد خدمت جدیدی است که برای افزایش امنیت مشتریان در خریدهای اینترنتی طراحی و پیاده‌سازی شده‌است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک، ضمن اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد در راستای نوآوری و ارائه خدمات جدید، مدتی‌است کارت مجازی پاسارگاد را که موجودیت فیزیکی نداشته و صرفا یک اعتبار مجازی و الکترونیکی برای دارنده آن محسوب می‌شود، به مشتریان خود عرضه کرده‌است. 

وی ادامه داد: هدف اصلی این کارت، افزایش امنیت مشتریان در خریدهای اینترنتی است و دارندگان این کارت می‌توانند از کلیه درگاه‌های اینترنتی عضو شبکه شتاب خرید کنند. 

وی در مورد ویژگی اصلی این کارت ادامه داد: صدور کارت مجازی به نام مشتری، قابلیت شارژ کارت بدون هیچ محدودیتی، عدم محدودیت در پرداخت‌ها، اعتبار دو ماهه، امکان دریافت صورتحساب، قابل استفاده در کلیه سایت‌های اینترنتی و پرداخت‌های تلفنی از طریق درگاه‌های عضو شبکه شتاب و از همه مهم‌تر افزایش امنیت مالی در پرداخت‌های اینترنتی از ویژگی‌های اصلی کارت مجازی پاسارگاد محسوب می‌شود. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: کلیه دارندگان کارت‌های عضو شبکه شتاب می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد از طریق زیر منوی صدور کارت مجازی، نسبت به صدور کارت اقدام کرده و از امکانات این خدمت بهره‌مند شوند. 

مشتریان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک‌پاسارگاد به این نشانی یا با مرکز اطلاع‌رسانی بانک پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ تماس حاصل کنند.
مرجع : روزنامه دنیای اقتصاد