کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس پژوهشکده امنیت فاوا خبر داد

کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات برگزار می‌شود

18 تير 1401 ساعت 13:35

کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات با محوریت امنیت، تاب‌آوری و پایداری، هفته اول مردادماه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.


کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات با محوریت امنیت، تاب‌آوری و پایداری، هفته اول مردادماه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، کنفرانس ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات با محوریت امنیت، تاب‌آوری و پایداری، مردادماه سال جاری طی دو روز در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

دکتر حسین قرایی، رئیس پژوهشکده امنیت پژوهشگاه ICT، با اعلام این خبر بیان کرد: در این کنفرانس که با مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نهادهای حاکمیتی و بخش خصوصی برگزار می‌شود، ارگان‌های مختلف نظامی و امنیتی و ۵۱ شرکت خصوصی به‌ویژه اپراتورهای مطرح تلفن همراه حضور خواهند داشت.

وی همچنین افزود: در این کنفرانس که با تمام ظرفیت حوزه امنیت کشور برگزار می‌شود، مراکز پژوهشی آپاهای دانشگاه (آگاهی‌رسانی، پشتیبانی) نیز حضور خواهند داشت تا توانمندی‌‌های خود در عرصه تولید، خدمات و امنیت را در معرض ظهور قرار دهند.

رئیس پژوهشکده امنیت پژوهشگاه ارتباطات خاطرنشان کرد: این چهارمین کنفرانس ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات است. هدف از برگزاری این کنفرانس آشنایی حاکمیت با توانمندی‌های شرکت های خصوصی در حوزه امنیت شبکه ملی اطلاعات است.

دکتر قرایی در پایان اظهار کرد: در این کنفرانس قراردادهایی با نهادهای امنیتی کشور منعقد خواهد شد و همچنین از محصولات امنیتی شرکت‌های خصوصی در این حوزه رونمایی می‌شود.

بنابر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات کنفرانس ظرفیت امنیت، تاب آوری و پایداری شبکه ملی اطلاعات روزهای ۵ و ۶ مردادماه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.


کد مطلب: 19203

آدرس مطلب :
https://www.aftana.ir/news/19203/کنفرانس-ظرفیت-شبکه-ملی-اطلاعات-برگزار-می-شود

افتانا
  https://www.aftana.ir