يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ , 21 Jul 2024
جالب است ۰
شرکت KORE با خدمات وب آمازون (AWS) برای ارائه اینترنت اشیای عظیم مشارکت می‌کند.
منبع : سایبربان
سایبربان: شرکت KORE با خدمات وب آمازون (AWS) برای ارائه اینترنت اشیای عظیم مشارکت می‌کند.

به گزارش افتانا، شرکت KORE، ارائه دهنده اتصال اینترنت اشیا (IoT) به عنوان سرویس، خدمات وب آمازون (AWS) را برای استقرار، مدیریت و امنیت راه‌حل‌های عظیم اینترنت اشیا خود انتخاب کرد.

رومیل باهل، مدیرعامل KORE گفت: اینترنت اشیا در این دهه به رشد تصاعدی در حال رشد است، زیرا سازمان‌ها به دنبال راه‌هایی برای بهینه‌سازی و ساده‌سازی عملیات هستند. پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۳۰ حدود ۷۵ میلیارد دستگاه متصل شوند، اما با این دستگاه‌های متصل مجموعه‌ای از چالش‌های منحصربه‌فرد پیش می‌آید. امنیت اینترنت اشیا به دلیل فقدان استانداردسازی و اکوسیستم تکه تکه شده می‌تواند یک منطقه نگران کننده در سراسر صنایع باشد؛ این چشم‌انداز گسترده دستگاه‌ها سطوح حملات امنیتی بیشتری را در نوع خود نشان می‌دهد. ما مفتخریم که با استفاده از خدمات وب آمازون نوآوری در امنیت اینترنت اشیا ارائه می‌کنیم.

کارشناسان معتقدند که با گستره وسیعی از فناوری‌های اتصال شبکه، در دستگاه‌های اغلب از راه دور یا دسترسی سخت، خطرات امنیتی در ارائه اینترنت اشیا عظیم افزایش می‌یابد. در نتیجه، شرکت «OmniSIM SAFE» خود را با استفاده از هسته اینترنت اشیای (IoT Core) خدمات وب آمازون برای کاهش چالش‌های امنیتی مرتبط با استقرار گسترده اینترنت اشیاء جهانی و مقیاس بزرگ معرفی کرده است.

راه حل اتصال SAFE OmniSIM از یک رویکرد «eSIM» و استاندارد «GSMA IoT SIM Applet For Secure End-2-End» استفاده می‌کند. این به نوبه خود به تولیدکنندگان دستگاه و ارائه دهندگان اینترنت اشیا این امکان را می‌دهد تا از سیم‌کارت به عنوان ریشه اعتماد برای محافظت از ارتباطات داده اینترنت اشیا استفاده کنند.

یاسر السعید، معاون اینترنت اشیا در خدمات وب آمازون توضیح داد: برای امنیت سرتاسر اینترنت اشیا بسیار مهم است که دستگاه‌ها دارای اعتبارنامه‌های امنیتی منحصربه‌فردی باشند که به‌طور ایمن در دستگاه ذخیره می‌شوند. تدارکات مدیریت ناوگان‌های بزرگ دستگاه‌های اینترنت اشیا می‌تواند برای مشتریان پیچیده باشد و ممکن است همه دستگاه‌های اینترنت اشیا فضای ذخیره‌سازی امن روی دستگاه را برای اعتبارنامه‌ها ارائه ندهد. ما هیجان‌زده هستیم که به مشتریان IoT Core خود رویکردی جامع برای امنیت اینترنت اشیا ارائه دهیم.

به گفته کارشناسان، IoT Core خدمات وب آمازون به سیمکارت متصل می‌شود تا تهیه و مدیریت دستگاه ایمن و همچنین مسیریابی پیام به خدمات خدمات وب آمازون را ساده کند.
کد مطلب : 20220
https://aftana.ir/vdcfx0d0.w6dx0agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی