شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ , 2 Dec 2023
جالب است ۰
درحالی‌که تمام کاربران قادر به مشاهده استوری‌ها هستند، درحال‌حاضر تنها کاربران سرویس پریمیوم می‌توانند استوری منتشر کنند.
درحالی‌که تمام کاربران قادر به مشاهده استوری‌ها هستند، درحال‌حاضر تنها کاربران سرویس پریمیوم می‌توانند استوری منتشر کنند.
 
به گزارش افتانا به نقل از ورج، ویژگی جدید استوری تلگرام که به کاربران امکان می‌دهد ویدیوها و عکس‌های خود را به اشتراک بگذارند، پس از اینکه مدیر عامل شرکت پاول دوروف ماه گذشته به اشتراک گذاشت که این ویژگی در حال آزمایش است، اکنون فعال شده است. در حال حاضر، این شرکت فقط به مشترکان پریمیوم خود اجازه ارسال استوری تلگرام را می‌دهد.
 
همانطور که می‌توان حدس زد، استوری‌ها در تلگرام عملکردی مشابه این قابلیت در پلتفرم‌های دیگر دارند. شما می‌توانید عکس و ویدیو استوری کنید، البته برخلاف پلتفرم‌های رقیب، تلگرام امکان انتخاب مدت‌زمان نمایش استوری‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهد. استوری‌های کاربران می‌توانند بعد از ۶، ۱۲، ۲۴ یا ۴۸ ساعت به‌طور خودکار حذف شوند. این درحالی است که اکثر پلتفرم‌ها یک بازه زمانی ثابت ۲۴ ساعته دارند.
 
تلگرام همچنین به کاربران اجازه می‌دهد که برای هر کدام از استوری‌های خود، یک لیست از مخاطبین مختلف ایجاد کنند. برای مثال می‌توانید تعدادی از استوری‌ها را تنها برای دوستان خود و تعدادی را تنها برای همکاران خود منتشر کنید. رابط کاربری استوری تلگرام مشابه سایر اپلیکیشن‌هاست و لیستی از استوری‌های موجود در بالای صفحه اصلی چت این پیام‌رسان قرار می‌گیرد.
 
درحالی‌که تمام کاربران می‌توانند استوری‌ها را مشاهده کنند، تنها کاربران نسخه پریمیوم یا پولی تلگرام قادر به پست‌کردن استوری هستند. اگر سرویس پریمیوم را خریداری نکرده باشید، هنگام لمس گزینه بعلاوه (+) در بالای صفحه، با این پیام روبه‌رو می‌شوید که پست‌کردن استوری درحال‌حاضر تنها در اختیار کاربران پریمیوم قرار دارد. با توجه به عبارت درحال‌حاضر، انتظار داریم در آینده استوری‌ها به‌عنوان یک ویژگی رایگان در اختیار تمام کاربران تلگرام قرار بگیرد.
 
منبع: Verge
کد مطلب : 21152
https://aftana.ir/vdcau6nu.49n6m15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی