سیم‌کارت های قدیمی همراه اول تعویض می شود
کد مطلب: 473
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۰۰
 
سیم کارت یک میلیون و ۸۰۰ هزار مشترک همراه اول در استان تهران و البرز قدیمی (TCI) است و باید تعویض شود که همراه اول طی ۴ ماه آینده، با فرستادن پیک به در منازل و به صورت رایگان سیم کارت جدید را برای مشترکان می‌فرستد.
سیم‌کارت های قدیمی همراه اول تعویض می شود
 
 
Share/Save/Bookmark

 مدیر عامل خدمات اول گفت: سیم کارت یک میلیون و ۸۰۰ هزار مشترک همراه اول در استان تهران و البرز قدیمی (TCI) است و باید تعویض شود که همراه اول طی ۴ ماه آینده، با فرستادن پیک به در منازل و به صورت رایگان سیم کارت جدید را برای مشترکان می‌فرستد.

به گزارش افتانا ناصر قدیر کاشانی در جمع خبرنگاران، از تعویض رایگان سیم‌کارت‌های قدیمی همراه اول با پیک ویژه خبر داد و گفت: این کار به این علت است که خدمات جدید ارزش افزوده همراه اول روی سیم‌کارت‌های جدید ارائه می‌شوند.

وی تصریح کرد: طرح تعویض سیم‌کارت‌های قدیمی (TCI) با سیم‌کارت‌های جدید (MCI) از حدود ۱۵ روز پیش در تهران آغاز شده است و پیش بینی می کنیم که ظرف ۴ ماه، تمام سیم‌کارت‌های TCI همراه اول در استان تهران و البرز با سیم‌کارت‌های جدید جایگزین شود.

قدیر کاشانی تصریح کرد: یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر شامل این طرح می‌شوند و سیم‌کارت‌های TCIبیشتر در کدهای ۱ و ۲ همراه اول که قدیمی‌تر هستند وجود دارد؛ ضمن اینکه حتی در کد تازه واگذار شده ۷ نیز سیم کارت TCI وجود دارد.

مدیر عامل شرکت خدمات اول افزود: در این طرح با ارسال پیامکی به دارندگان سیم‌کارت‌های قدیمی به آنها اطلاع داده می‌شود که به زودی سیم کارت‌های قدیمی آنها به رایگان و با تحویل در منزل، با سیم کارت‌‌های جدید تعویض خواهد شد.

قدیر کاشانی افزود: پس از چند روز سیم‌کارت‌ جدید به رایگان در منزل به مشترک تحویل داده می‌شود.

وی توضیح داد: پیش از این نیز تعویض سیم کارت‌های قدیمی با سیم کارت‌های جدید برای مشترکان رایگان بود؛ با این تفاوت که در حین استفاده، سیم کارت می سوخت و مشترک باید برای این کار به امور مشترکین مراجعه می کرد.

وی خاطر نشان کرد: هزینه این طرح توسط همراه اول به شرکت خدمات اول پرداخت خواهد شد.