دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ , 4 Dec 2023
جالب است ۰
اگرچه ویروس کرونا بسیاری از کسب‌وکارها را مختل کرد، اما موجب ارتقای کیفیت رابط‌های کاربری برنامه‌نویسی شده است.
منبع : خبرگزاری فارس
اگرچه ویروس کرونا بسیاری از کسب‌وکارها را مختل کرد، اما موجب ارتقای کیفیت رابط‌های کاربری برنامه‌نویسی شده است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، نظرسنجی از ۱۳هزار توسعه‌دهنده و برنامه‌نویس نشان می‌دهد شیوع ویروس کرونا باعث ارتقای کیفیت رابط‌های کاربری برنامه‌نویسی شده و آنها بیش از گذشته توسعه یافته‌اند.

علت این مسئله آن است که سازمان‌ها به استفاده از رابط‌های کاربری برنامه‌نویسی باکیفیت برای انجام سریع امور شغلی نیاز دارند و همین نیاز موجب تحول در این رابط ها شده است.

تحقیقات شرکت پست‌من در این زمینه نشان می‌دهد در ایام شیوع ویروس کرونا امکانات بیشتری به رابط‌های کاربری برنامه‌نویسی اضافه شده و همین مسئله تحقق اهداف تحول دیجیتال را تسهیل کرده است. برنده اصلی این تحول شرکت‌های نرم‌افزاری هستند که توانسته‌اند خدمات بهتر دیجیتال به کاربران خود ارائه دهند.

۸۵ درصد پاسخ‌دهندگان گفته‌اند که رابط‌های کاربری برنامه‌نویسی نقش مهمی در اجرای ابتکارعمل‌های شرکت‌ها بازی می‌کنند،. اما فقط ۳۱ درصد آنها گفته‌اند که این رابط‌ها موجب بهبود واکنش شرکت‌ها در قبال تحولات مرتبط با ویروس کرونا شده‌اند. ۵۰ درصد پاسخ‌دهندگان نیز پیش‌بینی کرده‌اند که سرمایه‌گذاری و صرف وقت و هزینه برای توسعه رابط‌های کاربری برنامه‌نویسی ظرف ۱۲ ماه آینده باز هم بیشتر می‌شود.
کد مطلب : 17061
https://aftana.ir/vdcez78z.jh8fpi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی