سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ , 18 Jun 2024
جالب است ۰
هشتمین سرقت بزرگ رمزارز دنیا در ژاپن اتفاق افتاد

هکرها به سراغ کیف پول DMM Bitcoin رفتند

فریبا یاراحمدی
شرکت امنیت رمزارز الیپتیک، سرقت 305 میلیون دلار بیت‌کوین از صرافی رمزارز ژاپنی دی‌ام‌ام بیت‌کوین را هشتمین سرقت بزرگ رمزارز تا به امروز اعلام کرد.
منبع : techcrunch
شرکت امنیت رمزارز الیپتیک، سرقت 305 میلیون دلار بیت‌کوین از صرافی رمزارز ژاپنی دی‌ام‌ام بیت‌کوین را هشتمین سرقت بزرگ رمزارز تا به امروز اعلام کرد.
 
به گزارش افتانا، صرافی رمزارز ژاپنی دی‌ام‌ام بیت‌کوین (DMM Bitcoin)، قربانی یک هک شد که سرقت ۴۵۰۲.۹ بیت‌کوین معادل ۳۰۵ میلیون دلار را در پی داشت. شرکت امنیت رمزارز الیپتیک اعلام کرد این هشتمین سرقت بزرگ رمزارز در تاریخ است.
 
صرافی دی‌ام‌ام بیت‌کوین اعلام کرد: برداشت غیرمجاز بیت‌کوین از کیف‌مان را در روز جمعه شناسایی کردیم و همچنان در حال تحقیق و انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از سرقت بیشتر هستیم. این صرافی رمزارز، محدودیت‌هایی را برای استفاده از بعضی از خدمات اعمال کرده تا از ایمنی بیشتر اطمینان حاصل کند.
 
این صرافی همچنین به مشتریانش اطمینان داد سپرده آنها کاملا تضمین شده است و این صرافی، معادل بیت‌کوینی که به سرقت رفته است را با حمایت از شرکت‌های گروه خود، تامین خواهد کرد.
 
شرکت امنیت وب ۳ «De.Fi» که سرقت‌ها و کلاهبرداری‌های رمزارز را دنبال می‌کند، اعلام کرد هکرها در ده‌ها حمله و سرقت سایبری در سال گذشته، حدود ۲ میلیارد دلار رمزارز به سرقت بردند. هرچند این رقم، کلان محسوب می‌شود اما پایین‌ترین میزان سرقت شده از سال ۲۰۲۰ به این طرف است.
 
کد مطلب : 22245
https://aftana.ir/vdcenw8w.jh8wei9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی