موسس و رئیس هیئت‌مدیره شرکت فنا در آستانه ۱۰ سالگی این شرکت گفت:
خدمات تخصصی و تامین محصولات اوریجینال و غیر اشتراکی نشان تعهد ماست
کد مطلب: 15194
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
 
مهندس فرمانی: تثبیت خوشنامی جایگاه فنا در میان مشتریان بزرگ و کوچک و متوسط، طی ۱۰ سال فعالیت فنا به یاری تعهد و تخصص کارکنان این شرکت فراهم شده‌است.
خدمات تخصصی و تامین محصولات اوریجینال و غیر اشتراکی نشان تعهد ماست
 
 
Share/Save/Bookmark
مهندس فرمانی: تثبیت خوشنامی جایگاه فنا در میان مشتریان بزرگ و کوچک و متوسط، طی ۱۰ سال فعالیت فنا به یاری تعهد و تخصص کارکنان این شرکت فراهم شده‌است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فنا (فرا ناب‌افزار آریا)، این شرکت که به تازگی وارد دهمین سالگرد تاسیس خود شده است، در گذشته سولوشن‌های یکپارچه نرم‌افزاری و امنیت شبکه را ارائه می‌داد، اما نزدیک به چهار سال است که به حوزه مجازی‌سازی و ذخیره‌سازی وارد شده و پروژه‌های ارزنده‌ای را در این زمینه اجرا کرده‌است. به گفته مهندس هادی فرمانی، موسس و رئیس هیئت‌مدیره فنا، این شرکت در شرایط سخت اقتصادی کنونی که متاسفانه بسیاری از شرکت‌های فعال در این حوزه سیر نزولی را طی کرده و حتی برخی کاملا از بازار خارج شده‌اند، با تکیه بر تلاش مضاعف، مدیریت صحیح منابع و اخذ تصمیمات صحیح و خطیر توانسته‌ است نه‌ فقط جایگاه قبلی خود را حفظ کند، ‌بلکه در ابعاد مختلف به رشد چشمگیری دست یابد.

مهندس فرمانی درباره دستاوردهای شرکت فنا (فرا ناب‌افزار آریا) در آستانه ۱۰ سالگی این شرکت اظهار کرد: تبدیل شدن به یکی از تامین‌کنندگان اصلی خدمات و محصولات حوزه امنیت شبکه و ذخیره‌سازی و مجازی‌سازی دیتاسنتر سازمان‌ها؛ تثبیت خوشنامی جایگاه فنا در میان مشتریان بزرگ اعم از وزارتخانه‌ها، بانک‌ها، ادارات و صنایع بزرگ و کوچک و متوسط؛ توسعه چندجانبه و قابل توجه شرکت در ابعاد سودآوری، فروش و بازاریابی، سرمایه‌های متخصص انسانی، گردش و اعتبار مالی، بازرگانی، خدمات فنی مهندسی در لبه تکنولوژی، فرایندهای داخلی و ...؛ تکمیل سبد محصولات با برترین برندهای مطرح دنیا از قبیل: EMC (ذخیره‌ساز ای ام سی)، Quantum (تیپ کوانتوم)، Fortigate (فایروال فورتی گیت)، Sophos (سوفوس)، Symantec (سیمانتک) و ... و همچنین پرورش تعداد قابل توجهی متخصص فنی و بازرگانی در صنعت فاوا ازجمله دستاوردهایی است که توانستیم به آنها جامه عمل بپوشانیم.

موسس و رئیس هیئت‌مدیره فنا درباره برنامه‌های آینده شرکت گفت: تبدیل شدن به یکی از سه شرکت برتر در حوزه واردات و تامین محصولات و خدمات مذکور در بازار ایران؛ تکمیل گواهی‌نامه‌ها و استانداردهای معتبر داخلی و بین‌المللی در حوزه کیفیت، امنیت، مهندسی، بازرگانی و ... و نیز کسب رتبه یک شورای انفورماتیک در زمینه‌های مرتبط با موضوع فعالیت شرکت را برای روزهای آینده شرکت در نظر گرفته‌ایم و می‌کوشیم تا تحقق یابند.

وی میزان رضایت بازار هدف از راهکارهای امنیتی و ذخیره‌سازی شرکت فنا را این‌گونه ارزیابی کرد: در مورد میزان رضایتمندی مشتریان از عملکرد شرکت فنا بیان مستقیم از زبان مشتریان معتبرتر است، اما رضایت‌نامه‌های مکتوب متعدد دریافت‌شده از مشتریان نیز گواهی است بر کیفیت و تعهد همه‌جانبه سازمان ما و میزان قابل قبول رضایت‌مندی بازار را از عملکرد این شرکت نشان می‌دهد.

مهندس فرمانی در تشریح ارزش افزوده راهکارهای ارائه‌شده توسط فنا نسبت به سایر رقبا گفت: اصالت (اوریجینال بودن و غیر اشتراکی بودن) صد درصدی همه محصولات سخت‌افزاری و لایسنس‌های نرم‌افزاری که به مشتریان ارائه کردیم، برخلاف سیاست عملکرد بسیاری از فعالان این حوزه در بازار ایران، یکی از این مزیت‌هاست. همچنین صداقت، تعهد و مسئولیت‌پذیری کلیه تیم‌های فروش، فنی و مالی در برخورد با مشتریان و سازمان‌های مخاطب؛ ارائه  قیمت مناسب و ارزنده برای مشتریان روی تمام محصولات ضمن حذف واسطه‌های فروش و خدمات فنی، در کنار مشاوره تخصصی و مطمئن به مشتریان در اجرای پروژه‌های فناوری اطلاعات مزایایی هستند که مشتری را به انتخاب راهکارهای شرکت فنا ترغیب می‌کنند.

وی در پایان تاکید کرد: علی‌رغم تصور عمومی که ایران را دچار بحران اقتصادی حاصل از تحریم‌ها می‌داند، آمارهای تخصصی اقتصادی کلان کشور حاکی از آن است که حوزه تولید، بازرگانی و خدمات فناوری اطلاعات حتی در دوران رکود تورمی، نقش موثری در رشد اقتصادی ایفا می‌کند. همچنین شاهد آن هستیم که روندهای نوین تکنولوژی اطلاعات در ایران، بازارهای بکر و جذابی را مانند امنیت در IOT، امنیت در شبکه‌های صنعتی، امنیت در Cloud، صیانت از داده‌ها، زیرساخت ذخیره سازی اطلاعات دیتاسنتر در پروژه‌های کلاود کامپیوتینگ (Cloud Computing) و Big Data ایجاد کرده‌است. با وجود تخصصی بودن هریک از این حوزه‌ها، امروزه شاهد آن هستیم که هریک از این ترندهای تکنولوژی به‌طرز تفکیک‌ناپذیری در هم تنیده شده‌اند و هر روز فرصت‌های جدیدی در سراسر این مرز و بوم رقم می‌خورد که به همت و خوش‌فکری فعالان این حوزه می‌توان فرصت‌ها را تبدیل به ثروت‌های ملی کرد و از این رهگذر جامعه فناوری اطلاعات بتواند گامی موثر در رشد صادرات غیرنفتی بردارد.